Promocje
Farby plakatowe ASTRA 20ml 12 kol. +1gratis
Farby plakatowe ASTRA 20ml 12 kol. +1gratis
24,65 zł 19,99 zł
szt.
Farby akwarelowe ASTRA 18 kol.
Farby akwarelowe ASTRA 18 kol.
12,99 zł 9,99 zł
szt.
Długopis wymazywalny CORRETTO 6 kolorów FIORELLO
Długopis wymazywalny CORRETTO 6 kolorów FIORELLO
34,90 zł 29,99 zł
szt.
Farby witrażowe AMOS 6 kol. +NAKLEJKI
Farby witrażowe AMOS 6 kol. +NAKLEJKI
30,91 zł 23,90 zł
szt.
Tornister Herlitz Smart PRINCESS ROSSA od 6 lat+
Tornister Herlitz Smart PRINCESS ROSSA od 6 lat+
159,90 zł 148,90 zł
szt.
Tornister Herlitz Smart DRAGON 2016 od 6 lat+
Tornister Herlitz Smart DRAGON 2016 od 6 lat+
159,90 zł 148,90 zł
szt.
Klej z brokatem AMOS 10 kolorów x 10,5ml Najlepszy
Klej z brokatem AMOS 10 kolorów x 10,5ml Najlepszy
17,90 zł 13,99 zł
szt.
Tornister Herlitz Smart DRAGON KNIGHT 2016 od 6 lat+
Tornister Herlitz Smart DRAGON KNIGHT 2016 od 6 lat+
159,90 zł 148,90 zł
szt.
Tornister szkolny Herlitz Smart DINO 2017
Tornister szkolny Herlitz Smart DINO 2017
179,90 zł 148,90 zł
szt.
Ciasto Plasto Amos kolor CZARNY 30g
Ciasto Plasto Amos kolor CZARNY 30g
6,59 zł 5,99 zł
szt.
Ciasto Plasto Amos kolor POMARAŃCZOWY 30g
Ciasto Plasto Amos kolor POMARAŃCZOWY 30g
6,59 zł 5,99 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocja HERLITZ - Odbierz wyjątkowy prezent
promocja herlitz odbierz wyjątkowy prezent 1. Kup dowolny plecak lub tornister firmy HERLITZ
2. Zrób zdjęcie zakupionego plecaka lub tornistra oraz faktury lub paragonu (do każdej transakcji wysyłamy mailem e-fakturę - można dołączyć plik PDF z e-fakturą). Zarejestruj zakup i wypełnij formularz na stronie http://promocja.herlitz.pl/
3. Otrzymasz w prezencie (bez dodatkowych kosztów) praktyczną śniadaniówkę w wybranym kolorze
ORGANIZATOREM PROMOCJI JEST HERLITZ SP. Z O.O.

Regulamin Promocji „Odbierz wyjątkowy prezent” obowiązuje od 1 lipca 2018 r. do 16 września 2018 r. do godziny 23:59:59

  1. „Odbierz wyjątkowy prezent” (dalej: „Promocja”) to Promocja umożliwiająca Konsumentom, uzyskanie dodatkowych prezentów przyznawanych za zakup tornistra lub plecaka marki Herlitz.
  2. Organizatorem Promocji jest: Herlitz Sp. z o.o., Baranowo, ul. Szamotulska 2, 62-081 Przeźmierowo, tel. +48 61 650 11 00
  3. Warunkiem skorzystania z Promocji jest zapoznanie się i przestrzeganie niniejszego Regulaminu. Każdy Konsument biorący udział w Promocji potwierdza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i w pełni go akceptuje. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie, w każdym czasie bez podania przyczyny.

   Jak skorzystać?

  4. Aby skorzystać z Promocji konsument powinien zakupić tornister lub plecak marki Herlitz w terminie obowiązywania Promocji tj. od 1 lipca 2018 r. do 16 września 2018 r. do godziny 23:59:59 w sklepie stacjonarnym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej lub w sklepie internetowym zarejestrowanym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
  5. Zakupiony tornister lub plecak należy sfotografować wraz z paragonem fiskalnym otrzymanym w punkcie sprzedaży. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby paragon fiskalny był czytelny. Promocja nie dotyczy zakupów hurtowych.
  6. Następnie tak przygotowane cyfrowe zdjęcia należy załączyć w internetowym formularzu „Zgłoszenie udziału”, następnie należy wypełnić wymagane pola. Tak wypełniony formularz należy przesłać klikając na przycisk „Wyślij zgłoszenie”. Warunkiem skorzystania z Promocji jest podanie adresu, na który ma zostać przesłany prezent, znajdującego się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej
  7. Każdy udział w Promocji zostanie potwierdzony zwrotną wiadomością e-mail nie później niż 7 dni od otrzymania zgłoszenia.
  8. Prezent w postaci wybranej śniadaniówki przysługuje do każdego zakupionego tornistra lub plecaka marki Herlitz pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków Promocji.
  9. Konsument, który dokonał wielokrotnego zakupu powinien osobno zarejestrować każdy z nich i przesyłać fotografie odpowiedniego tornistra / placaka z otrzymanym paragonem fiskalnym.
  10. Wysyłka prezentów następuje do 14 dni od zakończenia Promocji.

Ile to kosztuje?

  1. Udział w Promocji jest bezpłatny.
  2. Prezent w ramach Promocji jest przyznawany bezpłatnie.
  3. Koszt wysyłki prezentów ponosi Organizator.

Dodatkowe informacje dotyczące warunków skorzystania z Promocji.

  1. Promocja obowiązuje od 1 lipca 2018 r. do 16 września 2018 r. do godziny 23:59:59 lub wyczerpania zapasów. Ilość produktów dostępnych w Promocji jest ograniczona.
  2. Konsument ma możliwość wyboru koloru śniadaniówki, jednakże w przypadku aktualnej dostępności towarów zastrzegamy sobie prawo do wysłania śniadaniówki w dowolnym kolorze.
  3. W Promocji mogą brać udział zarówno osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, jak i niepełnoletnie. Jeśli nie masz 18 lat, musisz mieć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Promocji (wzór załącznika nr 2 do Regulaminu, wymienionego w pkt. 16 b). Uczestnikami Promocji nie mogą być pracownicy firmy Herlitz sp. z o.o. oraz osoby z nimi spokrewnione. Warunkiem skorzystania z Promocji jest podanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania Uczestnika oraz adresu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na który ma zostać przesłany Prezent (o ile jest on różny od adresu zamieszkania) oraz wyrażenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzenia niniejszej Promocji i przesłanie jej na adres Herlitz Sp. z o.o. Każdy z Uczestników otrzyma również do wypełnienia zestaw formularzy:
   a) formularz z danymi osobowymi w celu wysłania Prezentu (załącznik nr 1 do Regulaminu);
   b) w przypadku osób niepełnoletnich – formularz ze zgodą rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Promocji (załącznik nr 2 do Regulaminu).
   Przesłanie poprawnie wypełnionego formularza internetowego znajdującego się pod adresem http://promocja.herlitz.pl/ jest ostatnim etapem zgłoszenia i warunkiem uczestnictwa w Promocji.
  4. Wysyłka prezentu realizowana tylko pod warunkiem, że adres wskazany przez konsumenta, na który zostanie przesłany prezent będzie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
  5. Warunkiem przekazania Prezentu jest odesłanie na adres pocztowy Organizatora, w terminie 14 dni od zgłoszenia w formularzu internetowym, wypełnionych formularzy, o których mowa w pkt. 16.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznego rozstrzygania kwestii spornych związanych z Promocją.
  7. Wszelkie materiały Promocyjno – reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny.
  8. Promocja nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Przetwarzanie danych osobowych.

 1. Administratorem danych osobowych Uczestników Promocji jest firma Herlitz Sp. z o.o., Baranowo, ul. Szamotulska 2, 62-081 Przeźmierowo, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu - Nowe Miasto i Wilda – VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000047212, kapitał zakładowy w wysokości 20.547.000 zł, NIP: 7820010515. Z firmą można się skontaktować pod numerem tel. 61 650 11 00, a także przy pomocy formularza dostępnego na stronie internetowej: www.herlitz.pl, bądź też wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej: promocja@herlitz.pl
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest pan Cezary Sadowski, z którym można się kontaktować przy pomocy adresu poczty elektronicznej: cezary.sadowski@rodo.pl.
 3. Podane przez Uczestnika Promocji dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji Promocji w związku ze zgłoszeniem uczestnictwa zgodnie z warunkami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej L 119/1 z 4.5.2016 PL, a także do otrzymywania komunikatów marketingowych od Organizatora w formie wiadomości email na podany przez Uczestnika adres poczty elektronicznej email – pod warunkiem wyrażenia na to wyraźnej zgody przez Uczestnika.
 4. Dane osobowe Uczestnika nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu).
 5. Dostęp do danych osobowych będą mieć pracownicy Organizatora obsługujący Promocję
 6. Dane osobowe Urzestnika będą przetwarzane nie dłużej niż to będzie niezbędne do należytego przeprowadzenia i realizacji Promocji, jej rozliczenia oraz udzielenia odpowiedzi na ewentualne pytania. Po upływie tego okresu dane osobowe zostaną usunięte chyba, że Uczestnik wyraził zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych wtedy dane będą przetrzymywane do odwołania.
 7. Uczestnik posiada prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych, lub usunięcie danych osobowych będzie skutkowało wycofaniem z udziału w Promocji.
 8. Uczestnik ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli Uczestnik ma podejrzenie, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy.
 9. Podanie danych osobowych, wyrażenie zgody na ich przetwarzanie, a także zgody marketingowej przez Uczestnika jest warunkiem niezbędnym do udziału w Promocji. Nie jest Pan/Pani zobowiązana(y) do podania danych osobowych i wyrażenia obowiązkowych zgód, jednakże ich brak będzie skutkował niemożnością realizacji Promocji.
 10. Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie internetowej: www.promocja.herlitz.pl, a także w siedzibie Organizatora.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl