Promocje
Kredki pastele suche 12 kol. MARIES Super jakość
Kredki pastele suche 12 kol. MARIES Super jakość
12,09 zł 10,99 zł
szt.
Farby akwarelowe ASTRA 18 kol.
Farby akwarelowe ASTRA 18 kol.
12,99 zł 9,99 zł
szt.
Kredki Bambino 12 kol. w drewnie
Kredki Bambino 12 kol. w drewnie
17,99 zł 15,49 zł
szt.
Kredki świecowe Bambino 12 kolorów
Kredki świecowe Bambino 12 kolorów
6,99 zł 5,99 zł
szt.
Tornister Herlitz Smart MOTORBIKE od 6 lat+
Tornister Herlitz Smart MOTORBIKE od 6 lat+
179,90 zł 149,90 zł
szt.
Pióro wieczne GRIFFIX PELIKAN różowe Leworęczne
Pióro wieczne GRIFFIX PELIKAN różowe Leworęczne
49,90 zł 41,99 zł
szt.
Tornister HERLITZ FLEXI Plus Dinomania model 2013/14
Tornister HERLITZ FLEXI Plus Dinomania model 2013/14
529,90 zł 389,90 zł
szt.
Naboje PELIKAN niebieskie długie GTP5 kpl. 5szt.
Naboje PELIKAN niebieskie długie GTP5 kpl. 5szt.
6,99 zł 5,49 zł
szt.
Klej craft PELIFIX Pelikan magiczny 90g
Klej craft PELIFIX Pelikan magiczny 90g
5,89 zł 4,66 zł
szt.
Długopis, pióro wymazywalne FRIXION
Długopis, pióro wymazywalne FRIXION
10,99 zł 9,89 zł
Piórnik z wyposażeniem 19el. HERLITZ Smiley ROCK
Piórnik z wyposażeniem 19el. HERLITZ Smiley ROCK
49,90 zł 39,90 zł
szt.
Piórnik Etui HERLITZ be.bag AIRGO Halfpipe
Piórnik Etui HERLITZ be.bag AIRGO Halfpipe
41,99 zł 33,59 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocja HERLITZ - Odbierz wyjątkowy prezent
promocja herlitz odbierz wyjątkowy prezent 1. Kup dowolny plecak lub tornister firmy HERLITZ
2. Zrób zdjęcie zakupionego plecaka lub tornistra oraz faktury lub paragonu (do każdej transakcji wysyłamy mailem e-fakturę - można dołączyć plik PDF z e-fakturą). Zarejestruj zakup i wypełnij formularz na stronie http://promocja.herlitz.pl/
3. Otrzymasz w prezencie (bez dodatkowych kosztów) praktyczną śniadaniówkę w wybranym kolorze
ORGANIZATOREM PROMOCJI JEST HERLITZ SP. Z O.O.

Regulamin Promocji „Odbierz wyjątkowy prezent” obowiązuje od 1 lipca 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r.

  1. „Odbierz wyjątkowy prezent” (dalej: „Promocja”) to Promocja umożliwiająca Konsumentom, uzyskanie dodatkowych prezentów przyznawanych za zakup tornistra lub plecaka marki Herlitz.
  2. Organizatorem Promocji jest: Herlitz Sp. z o.o., Baranowo, ul. Szamotulska 2, 62-081 Przeźmierowo, tel. +48 61 650 1100
  3. Warunkiem skorzystania z Promocji jest zapoznanie się i przestrzeganie niniejszego Regulaminu. Każdy Konsument biorący udział w Promocji potwierdza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i w pełni go akceptuje. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie, w każdym czasie bez podania przyczyny.

   Jak skorzystać?

  4. Aby skorzystać z Promocji konsument powinien zakupić tornister lub plecak marki Herlitz w terminie obowiązywania Promocji tj. od 1 lipca 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r. w sklepie stacjonarnym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej lub w sklepie internetowym zarejestrowanym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
  5. Zakupiony tornister lub plecak należy sfotografować wraz z paragonem fiskalnym otrzymanym w punkcie sprzedaży. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby paragon fiskalny był czytelny. Promocja nie dotyczy zakupów hurtowych.
  6. Następnie tak przygotowane cyfrowe zdjęcia należy załączyć w internetowym formularzu „Zgłoszenie udziału”, następnie należy wypełnić wymagane pola. Tak wypełniony formularz należy przesłać klikając na przycisk „Wyślij zgłoszenie”. Warunkiem skorzystania z Promocji jest podanie adresu, na który ma zostać przesłany prezent, znajdującego się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej
  7. Każdy udział w Promocji zostanie potwierdzony zwrotną wiadomością e-mail nie później niż 7 dni od otrzymania zgłoszenia.
  8. Prezent w postaci wybranej śniadaniówki przysługuje do każdego zakupionego tornistra lub plecaka marki Herlitz pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków Promocji.
  9. Konsument, który dokonał wielokrotnego zakupu powinien osobno zarejestrować każdy z nich i przesyłać fotografie odpowiedniego tornistra / placaka z otrzymanym paragonem fiskalnym.
  10. Wysyłka prezentów następuje do 14 dni od zakończenia Promocji.

Ile to kosztuje?

  1. Udział w Promocji jest bezpłatny.
  2. Prezent w ramach Promocji jest przyznawany bezpłatnie.
  3. Koszt wysyłki prezentów ponosi Organizator.

Dodatkowe informacje dotyczące warunków skorzystania z Promocji.

 1. Promocja obowiązuje od 1 lipca 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r. lub wyczerpania zapasów. Ilość produktów dostępnych w Promocji jest ograniczona.
 2. Konsument ma możliwość wyboru koloru śniadaniówki, jednakże w przypadku aktualnej dostępności towarów zastrzegamy sobie prawo do wysłania śniadaniówki w dowolnym kolorze.
 3. W Promocji mogą brać udział zarówno osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, jak i niepełnoletnie. Jeśli nie masz 18 lat, musisz mieć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Promocji (wzór załącznika nr 2 do Regulaminu, wymienionego w pkt. 16 b). Uczestnikami Promocji nie mogą być pracownicy firmy Herlitz sp. z o.o. oraz osoby z nimi spokrewnione. Warunkiem skorzystania z Promocji jest podanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania Uczestnika oraz adresu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na który ma zostać przesłany Prezent (o ile jest on różny od adresu zamieszkania) oraz wyrażenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzenia niniejszej Promocji i przesłanie jej na adres Herlitz Sp. z o.o. Każdy z Uczestników otrzyma również do wypełnienia zestaw formularzy:
  a) formularz z danymi osobowymi w celu wysłania Prezentu (załącznik nr 1 do Regulaminu);
  b) w przypadku osób niepełnoletnich – formularz ze zgodą rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Promocji (załącznik nr 2 do Regulaminu).
  Przesłanie poprawnie wypełnionego formularza internetowego znajdującego się pod adresem http://promocja.herlitz.pl/ jest ostatnim etapem zgłoszenia i warunkiem uczestnictwa w Promocji.
 4. Wysyłka prezentu realizowana tylko pod warunkiem, że adres wskazany przez konsumenta, na który zostanie przesłany prezent będzie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 5. Warunkiem przekazania Prezentu jest odesłanie na adres pocztowy Organizatora, w terminie 14 dni od zgłoszenia w formularzu internetowym, wypełnionych formularzy, o których mowa w pkt. 16. Dane osobowe zostaną użyte tylko i wyłącznie w celu przesłania Prezentu, nie będą one w żaden sposób przez Organizatora gromadzone i przetwarzane.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznego rozstrzygania kwestii spornych związanych z Promocją.
 7. Wszelkie materiały Promocyjno – reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny.
 8. Promocja nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
 9. Dane osobowe uczestników Promocji będą wykorzystywane w celu realizacji Promocji w związku ze zgłoszeniem uczestnictwa zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Nie udostępnienie danych osobowych uniemożliwia udział w Promocji. Uczestnikom udostępniającym dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania oraz żądania usunięcia.
 10. Administratorem danych osobowych Uczestników Promocji jest Herlitz Sp. z o.o., Baranowo, ul. Szamotulska 2, 62-081 Przeźmierowo, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu - Nowe Miasto i Wilda – VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000047212, kapitał zakładowy w wysokości 20.547.000 zł, NIP: 7820010515
 11. Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie: http://promocja.herlitz.pl/

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl